Nowa strona internetowa!

Od dłuższego czasu planowaliśmy stworzenie nowej strony, pomysłów było wiele, a czasu wciąż za mało. Bo dość długich rozważaniach zdecydowaliśmy się na wykorzystanie poniekąd gotowego rozwiązania i postanowiliśmy wykorzystać gotowy motyw WordPressa – Moesia w wersji free. Trochę dodatkowego kodowania, zmian w PHP, CSSach, JSach i voila… nowa strona Infonous skończona :).

Czas wykonania niecałe 2 dni! Co tym bardziej cieszy jeśli nie mamy zbyt wiele czasu na kodowanie a chcemy mieć nową i funkcjonalną stronę z możliwością rozbudowy. Podobne rozwiązanie proponujemy coraz częściej naszym klientom. Ktoś zapewne może uznać, że jest to rozwiązanie mało oryginalne i pewnie będzie mieć rację. Jednak patrząc na to ze strony opłacalności, czasu wykonanie i najczęściej małej ilości poprawek dodatkowych rozwiązanie to może wydać się dość optymalne. Zwłaszcza, że zdecydowana ilość stron internetowych jest projektowana zgodnie z jakimś ogólnie przyjętym szablonem, co więcej zbytnia oryginalność często bywa doceniana tylko w kręgach ekspertów, natomiast dla końcowego użytkownika bywa najzwyczajniej nieintuicyjna.

W każdym razie nowa strona strona stoi, gra i buczy. Dla zainteresowanych link do motywu oryginalnego moesia autorstwa aThemes: http://athemes.com/theme/moesia/